Európai Uniós pályázati tanácsadó állás – Szeged

Pályázatíró cégünk munkatársakat keres Európai Uniós pályázati tanácsadó munkakörbe, szegedi irodánkba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok:

  • lead elemzés, pályázatgenerálás és készítés
  • pályázati utógondozás, monitoring
  • megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • releváns tapasztalat pályázatok generálása, elkészítése és kezelése területén (2-4 év)
  • logikus gondolkodásmód, önálló ügyfélkezelés, problémamegoldó készség
  • EPTK kezelés és egyéb szükséges számítógépes programok ismerete
  • önálló, talpraesett személyiség
  • professzionális kommunikáció és ügyfélkezelés
  • elvárt szakmai tapasztalat: 2-4 év
  • referencialista (azon pályázatok és projektek listája, melyek elkészítésében, vagy kezelésében részt vett)
  • referenciaszemély megjelölése (amennyiben lehetséges)
  • motivációs levélben fejtse ki, hogy miért szeretne nálunk dolgozni
  • a munkavégzés legnagyobb részt szegedi irodánkban, továbbá budapesti irodánkban és ügyfeleinknél történik
  • utazási hajlandóság elvárt

 Előnyt jelent:

  • közbeszerzési gyakorlat
  • egyetemi/főiskolai vagy felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • cégünk a piacon kiemelkedő, versenyképes kompenzációt, karriertervezést, képzéseket és fejlődési lehetőséget biztosít.

Munkavégzés helye:

Szeged

Amennyiben szeretné már megszerzett pályázatírói tapasztalatát egy elismert cégnél kamatoztatni, érdeklődve várjuk jelentkezését! Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és referenciáit az office@rollingconsulting.hu e-mail címre.