Európai Uniós pályázati tanácsadó állás

A leendő munkatárs feladatai:

  • Pályázatok generálása, megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése
  • Pályázatírás, az elnyert pályázatok projekt menedzsmentje
  • Az elnyert projektek pályázati utógondozása
  • Monitoring tevékenység
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Adminisztratív feladatok ellátása, belső kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség / OKJ-s végzettség
  • Pályázati tanácsadás területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Szakmai feladatok önálló ellátása, a felmerülő problémák kezelése
  • Csapatmunkára való képesség
  • logikus gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség
  • határozottság, jó kommunikációs- és kezdeményező készség
  • számítógépes programok felhasználói szintű ismerete és alkalmazása

 Előnyt jelent:

  • Közbeszerzési gyakorlat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, minőségi projektek
  • Versenyképes fizetés (fix bér)
  • Kiszámítható fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, magas szintű cég kultúra, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, Szeged, Pécs

Amennyiben szeretné már megszerzett pályázatírói tapasztalatát egy elismert cégnél kamatoztatni, érdeklődve várjuk jelentkezését! Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az office@rollingconsulting.hu e-mail címre.