Európai Uniós pályázati tanácsadó gyakornok

Folyamatos kezdéssel

Pályázatíró cégünk munkatársakat keres Európai Uniós pályázati tanácsadó gyakornoki munkakörbe, budapesti, szegedi és pécsi  irodánkba.

A sikeres (3-6 hónapos) gyakornoki időszakot követően hosszú távú karrier lehetőséget biztosítunk!

Főbb feladatok:

  • Cégelemzés, pályázat elemzés, generálás és készítés
  • Pályázati utógondozás, monitoring
  • Megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kampánykezelés

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség/végzős hallgató (pénzügyi/közgazdasági szakirány előny) / OKJ-s végzettség
  • Logikus gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség
  • Számítógépes programok ismerete (Microsoft Office)
  • Önálló, talpraesett személyiség
  • Munka iránti alázat

Egyéb:

  • Elvárt szakmai tapasztalat: 0-1 év
  • Referenciaszemély megjelölése (amennyiben lehetséges)
  • Motivációs levélben fejtse ki, hogy miért szeretne nálunk dolgozni
  • Munkaidő: heti 40 óra (tanulmányi elfoglaltságokat rugalmasan kezelve)

Előny:

  • Releváns tapasztalat pályázatok elkészítése illetve kezelése területén
  • Referencialista előny (azon pályázatok és projektek listája, melyek elkészítésében, vagy kezelésében részt vett)
  • Közbeszerzési gyakorlat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • EMIR/EPTK felület ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrier, kiszámítható előrelépési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok, minőségi projektek
  • Versenyképes jövedelem (fix bér)
  • Kellemes munkahelyi légkör, magas szintű cég kultúra, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, Szeged, Pécs

A jelentkezéseket az office@rollingconsulting.hu e-mail címre várjuk.